" „K čemu je mi množství vašich obětních darů.” (Iz 1,11-20)"

2018 Manzelske veceryMilí farníci,
rádi bychom Vás pozvali na druhý cyklus Manželských večerů, který rozběhneme začátkem ledna v centru Malejov v Liboci.

Jedná se o sedm večerů, kdy se budete moci v soukromí věnovat rozvoji Vašeho manželství. Každý večer je zahájen krátkou modlitbou a večeří, po které následuje promluva pouštěná z DVD proložená praktickými cvičeními, která se dělají pouze v párech. Skupinová diskuze ani sdílení není součástí kurzu.

www.manzelskevecery.cz

Manželské večery - plakát

 

Manželské večery organizujeme podle zaběhlého formátu, nejsme přednášející ani poradci, pouze Vám chceme zprostředkovat exkluzivní čas pro Váš vztah. K tomu bychom rádi přispěli zařízením večeře, promítnutím velice kvalitní promluvy a poskytnutím příjemného prostředí na cvičení, ke kterým Vás promluva nasměruje. Pro vytvoření pohodové atmosféry je možné kurzy navštěvovat pouze v páru, děti je tedy nutné nechat doma. Sami jsme tento cyklus absolvovali a minulý rok u nás ve farnosti úspěšně organizovali.

Kurz bude probíhat po sedm večerů od 19:00 každou středu od 10.1.2018.

Cena kurzu je 750,- na osobu (1500,- za pár). Z této částky budou financovány večeře a tištěné podklady k jednotlivým cvičením. Pokud by pro vás byla cena příliš vysoká, rádi Vám poskytneme individuální slevu.

V případě jakýkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 734 525 027.

Pokud byste se kurzu rádi účastnili, prosíme napište nám včas, usnadníte nám tím organizaci. Těšíme se na viděnou.

Zuzka a Pavel

Čížkovi

Další informace