kruhPořádáme letní stanový tábor pro děti od 6 do 14 let, kluky i holky. Děti si na táboře, který trvá dva týdny, vyzkouší všelijaké dovednosti, poznají nové kamarády a zažijí soustu zábavy. Během tábora probíhají etapové hry, které jsou inspirované hlavním tématem daného roku. Tyto hry děti plní v předem sestavených celotáborových skupinkách. Další podstatným bodem programu je takzvaná Liga, což je sportovní disciplína, kde skupinky soupeří proti sobě v nějakém upraveném sportu.

Dále během tábora podnikáme dva výlety, abychom navštívili zajímavosti v okolí tábořiště. Jedním z těchto výletů je i puťák pro starší děti, kde jednu noc přespíme hezky pod širákem někde v lese.

Jednotlivé skupinky se podílejí i na chodu samotného tábora, pomáhají v kuchyni, zajištují dřevo nebo hlídají v noci tábořiště.

taborakDíky tomu, že po celou dobu tábora je s námi přítomný kněz, tak máme možnost ráno před začátkem programu chodit na ranní mše. V polovině tábora probíhá i duchovní obnova, kdy se věnujeme určitému biblickému příběhu, děti mají možnost si dojít ke zpovědi a podobně.

Na konci tábora je slavnostní vyhlášení výherců etapové hry, Ligy nebo například uklízení stanů a bobříků, které je možné během tábor plnit.

Celý tým vedoucích je tvořen dřívějšími účastníky tohoto tábora, kteří zůstali a rádi se podílejí na chodu a zlepšovaní našeho farního tábora. Díky tomu se blížíme k 25. ročníku.

Letošní tábor se uskuteční 8.-22. 7. 2023 na tábořišti poblíž Vyššího Brodu.

Přihláška ke stažení

Přihlášky je možné předat osobně, e-mailem nebo poštou.

Hlavní vedoucí

Jakub Rezek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 722 186 294
Zeyerova Alej 44, 162 00 Praha 6

bezimevsichnijidlotaborak