2021 volby pr

Koronavirem odsunuté volby do pastorační rady farnosti se uskuteční v následujících týdnech. V loňském roce před vyhlášením přísných opatření proběhlo pouze první kolo a v tomto místě bychom rádi navázali.

Doplňující nominace kandidátů

První kolo je platné, všichni navržení kandidáti jsou evidováni, tuto sobotu a neděli 17. a 18. 4.2021 proběhne jejich doplnění on-line (odkaz výše) i papírovou formou v kostele po obou mších svatých. Každý, kdo v říjnu neměl možnost se prvního kola zúčastnit dostává tedy možnost. 

Všichni navržení kandidáti budou kontaktování osobně a mohou kandidaturu buď přijmout, a nebo odmítnout. 

V neděli 25. 4. dojde ke zveřejnění kandidátů, kteří přijali účast v druhém kole.

Druhé kolo proběhne v sobotu a v neděli 1. a 2. 5.
Voleni jsou čtyři členové pastorační rady. Stejně jako první kolo, i to druhé proběhne on-line formou na webu farnosti i papírovou formou v kostele po mši svaté.
On-line formu pro udržení anonymity a čistoty budeme vázat na e-mailové adresy farníků dle posledního farního adresáře. Na příslušnou adresu přijde 25. 4. informace o volbách a nejpozději 1. 5. bude zaslána adresa pro on-line volby s tokenem umožňujícím jednorázový vstup do voleb. Ti, kdo informační e-mail 25. 4. neobdrží a chtěli by volit elektronicky, nechť se obrátí na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s žádostí o dopsání na seznam voličů.
Na požádání bude možné volit i papírově z pohodlí domova. Pokud znáte někoho, kdo kvůli různým komplikacím nemůže přijít k volbám do kostela, nebo odvolit elektronicky, ozvěte se na e-mail výše.

Vyhlášení výsledků voleb proběhne v neděli 9. 5. 2021.

Voleni jsou čtyři členové pastorační rady, další tři členové jsou jmenováni administrátorem a farním vikářem, kteří radě předsedají. Pastorační rada je koncipována jako poradní orgán kněží ve farnosti a podílí se na formování života ve farnosti.

Aktuálními členy jsou: Jeroným O.Carm., Vianney O.Carm., Petr Wollner, Václav Skalický st., Pavla Fabianová, Juraj Lovecký, Lucie Arnoštová, Lukáš Valášek, Marek Wollner