Volba pastorační rady proběhla 1. a 2. 5. 2021. Členy nové rady se stali:

Duchovní správci farnosti

jeronym 2

P. Jeroným Josef Ertelt, O.Carm.

Administrátor farnosti

vianney

P. Jan M. Vianney Pavel Hanáček, O.Carm.

Farní vikář

Zvolení členové

tomas fabian

Tomáš Fabian

Konstruktér hybridních převodovek, 40 let

Jsem vedoucím oddělení vývoje převodovek ve společnosti AKKA Technologies. V Libocké farnosti se pohybuji už od konce střední školy.
Momentálně je mojí hlavní aktivitou ve farnosti společenství teenagerů, které vedeme společně s Janem Bartáčkem a otcem Vianneyem.

marek wollner

Marek Wollner

Stavební projektant, 31 let

Vystudoval jsem fakultu stavební ČVUT se specializací na rekonstrukce pozemních staveb. V Liboci se pohybuji celý život a v současnosti jsme zde zakotvili i manželkou Dorkou a našimi syny.
V životě farnosti se věnuji pořádání farní kavárny a spolupodílím se na správě farních informačních kanálů. Jsem členem současné pastorační rady.

jan bartacek

Jan Bartáček

Vědec a vysokoškolský pedagog, 42 let

Jsem docentem na VŠCHT v Praze, zabývám se problematikou čištění odpadních vod. V libocké farnosti se naše rodina pohybuje od roku 2015.
Momentálně je mojí hlavní aktivitou ve farnosti společenství teenagerů, které vedeme společně s Tomášem Fabiánem a otcem Vianneyem. Mimo časy Covidu19 zpívám v libockém sboru.

petr wollner

Petr Wollner

Stavební inženýr, 60 let

Do Liboce jsme se přistěhovali před více než třiceti lety. V současnosti střídavě působím jako investiční technik a řemeslník.
Ve farnosti se podílím na průběhu kurzů Alfa, přípravě farních cyklopoutí a koordinuji stavební činnosti ve farním areálu. Jsem členem současné pastorační rady.

Jmenovaní členové

terezie harapesova

Terezie Harapesová

Bankovní produktový specialista, 38 let

Mám středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického zaměření. Pracuji téměř 20 let v oboru bankovnictví, aktuálně jako produktová podpora. Žiji zasvěceným životem ve světě.
Do farnosti jsem přišla před 12 lety. Posledních 8 let pečuji o farní centrum Malejov. Jsem karmelitánskou terciářkou.

petra izdna

Petra Izdná

SŠ učitelka, 40 let

Do farnosti chodíme s dětmi od roku 2007, kdy jsme se přestěhovali na Petřiny.
Účastníme se rádi farních aktivit, zejména těch rodinných. Byla bych ráda, kdyby naše farnost byla součástí církve, která se láskyplně otevírá světu. 

robert doksansky

Robert Doksanský

Obchodní zástupce, 45 let

Ženatý farník s dvěma dětmi a jednou manželkou. Ve farnosti se pohybujeme od 2016.
Ve volných chvílích a během farních dopolední se bavím kremrolemi, klobásami a párky v rohlíku. Mimo toho také ministruji a spravuji YouTube kanál. Chci přispívat novými nápady pro život farnosti.